NCK
  • Telefony
  • NCK
  • ODS

Harmonogram stałych akcji

Harmonogram stałych akcji poboru krwi na rok 2024

ROCZNY HARMONOGRAM TERENOWYCH AKCJI POBORU KRWI I KWALIFIKACJI DO CRNPDSIKP 2024
L.p. Miejsce poboru krwi stacjonarna/ambulans Daty Ilość akcji Godziny rejestracji
1 ABRAMÓW Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Szkolna31 stacjonarna 04.02, 10.11. 2 10:00-14:00
2 ambulans 21.04, 30.06 2
3 ALEKSANDRÓW  Urząd Gminy, Aleksandrów 380 ambulans 18.02. 1 10:00-13:00
4 stacjonarna 12.05, 29.09, 15.12 3
5 BIAŁA PODLASKA Akademia Bialska im. Jana Pawła II ambulans 15.05. 1 9:00-13:00
6 BIŁGORAJ  Starostwo Powiatowe, ul. Kościuszki 94 stacjonarna 18.01, 18.04, 22.08, 21.11 4 8:30-12:00
7 Zespół Szkół Budowlanych i Ogolnokształcących, ul. Cegielniana 24  stacjonarna 14.02. 1 8:30-13:00
8 Zespół Szkół Leśnych, ul. Polna 3 stacjonarna 09.04. 1 8:30-12:00
9 Komenda Powiatowa PSP, ul. Dąbrowskiego 10 stacjonarna 15.02, 21.03, 16.05, 20.06, 18.07, 19.09, 17.10, 19.12 8 8:30-12:00
10 BISZCZA  Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, Biszcza 50 stacjonarna 03.03, 30.06, 20.10 3 9:00-12:00
11 BOGDANKA parking przed cechownią ambulans 17.01, 20.03, 15.05, 17.07, 18.09, 20.11 6 8:30-12:30
12 CHEŁM TO Chełm, ul. Szpitalna 53 stacjonarna 14.01, 04.02, 03.03, 07.04, 12.05, 09.06, 07.07, 04.08, 01.09, 06.10, 17.11, 01.12 12 8:00-11:00
13 Moto Kropla Kumowa Dolina ambulans 15.06. 1 10:00-14:00
14 CHMIEL Remiza OSP, Chmiel Pierwszy 23 ambulans 16.06, 08.09 2 8:30-12:30
15 DZIEKANÓW Remiza straży OSP ambulans 02.06. 1 9:00-12:00
16 DZWOLA Remiza OSP stacjonarna 14.01, 14.04, 07.07, 13.10 4 9:00-13.00
17 FAJSŁAWICE Urząd Gminy Fajsławice, Fajsławice 107 stacjonarna 10.03, 16.06, 27.10 3 9:00-13.00
18 FIRLEJ Plac przy Urzędzie Gminy, ul.Rynek 1 ambulans 13.04, 16.06, 18.08 3 9:00-13.00
19 GMINA ZAMOŚĆ WYSOKIE Szkoła Podstawowa, Wysokie 133 stacjonarna 18.02. 1 8:00-14:00
20 ŻDANÓW Szkoła Podstawowa, Żdanów 124 stacjonarna 12.05. 1
21 ZAMOŚĆ "Brama Spotkań", ul. Królowej Jadwigi 2 stacjonarna 09.06. 1
22 MOKRE świetlica wiejska, Mokre 116 stacjonarna 11.08. 1
23 KALINOWICE Szkoła Podstawowa, Kalinowice 148A stacjonarna 17.11. 1
24 GOŁĄB Przy remizie OSP, ul. Puławska 8 ambulans 26.04, 28.06, 09.09 3 9:00-13.00
25 GOŚCIERADÓW GOK Gościeradów ambulans 25.02, 12.05, 15.09, 15.12 4 9.00-13.00
26 HORYNIEC-ZDRÓJ  ul. Lipowa 13, Horyniec-Zdrój stacjonarna 25.02, 14.07, 15.09, 08.12 4 9:00-13:00
27 MOTOSERCE Amfiteatr - Park Zdrojowy stacjonarna 26.05. 1 9:00-15:00
28 HRUBIESZÓW  Hrubieszowski Dom Kultury, ul. 3-go Maja 7 stacjonarna 16.01, 20.02, 19.03, 23.04, 07.05, 25.06, 09.07, 27.08, 10.09, 29.10, 12.11 11 9:00-12:00
29 HUTA DĄBROWA Dom Parafialny, ul. Hutnicza 28 stacjonarna 21.01, 21.04, 21.07, 20.10 4 10:00-14:30
30 KAMIONKA Zespół Szkół, ul. Lubartowska 53 stacjonarna 07.01, 17.03, 25.05, 06.10, 08.12 5 10:00-14:00
31 Plac przy UM, ul. Lubartowska 1 ambulans 04.08. 1
32 KĄKOLOWNICA ul. Lubelska 16 (parking przy GOK) ambulans 14.02. 1 9:00-13.00
33 KIJANY przy kościele św. Anny, Kijany 3  ambulans 23.06, 08.09 2 9:00-13:00
34 KOCK Szkoła Podstawowa, ul. Przechodnia 11 ambulans 02.06. 1 10:00-14:00
35 stacjonarna 05.10. 1
36 KOMARÓW OSADA ul. Rynek 15 stacjonarna 14.01, 07.04, 23.06, 08.09, 24.11 5 10:00-13:00
37 KOŃSKOWOLA  Remiza OSP Końskowola, ul. Starowiejska 6 stacjonarna 11.02, 06.10 2 9:30-13:30
38 Plac przed Ratuszem, ul. Rynek 35 ambulans 14.04. 1
39 Święto Róż ambulans 21.07. 1 8:00-12:00
40 KRASNYSTAW  Krasnostawski Dom Kultury, ul. Okrzei 10 stacjonarna 18.01, 15.02, 21.03, 18.04, 23.05, 20.06, 25.07, 22.08, 26.09, 31.10, 28.11 11 8:30-12:00
41 KSIĘŻPOL Gminny Ośrodek Kultury w Księżpolu, ul. Biłgorajska 9       9:00-12:00
42 stacjonarna 14.04, 28.07, 10.11 3
43 LUBLIN Centrum Symulacji Medycznej, ul. W. Chodźki 4 stacjonarna 12.03, 14.05, 16.10, 11.12 4 11:00-15:00
44 Politechnika Lubelska stacjonarna 09-10.04, 11.06, 22-23.10, 17-18.12, 7 8:30-14:00
45 Tama nad Zalewem Zemborzyckim  ambulans 14.01, 22.06 2 9:00-13:00
46 Al. Spółdzielczości Pracy 26 - parking Decathlon Lublin Czechów ambulans 02.04, 16.08, 06.12 3 10:00-14:00
47 ul. Jutrzenki 1, Program SOS  ambulans 28.05. 1 9:00-13:00
48 parking Hala Globus, ul. Kazimierza Wielkiego 8 ambulans 08.11. 1 9:00-13:00
49 Kościół św. Rodziny, ul. Jana Pawła II 11  ambulans 03.03, 27.10 2 9:00-13:00
50 ŁĘCZNA  Parking przy CH WAMEX ambulans 31.01, 28.02, 27.03, 24.04, 29.05, 26.06, 31.07, 28.08, 25.09, 30.10, 27.11 11 8:30-13:00
51 parking pod cmentarzem ul. Wyszyńskiego ambulans 13.02, 13.08 2 8:30-12:30
52 Zespół Szkół im. Króla K. Jagiellończyka, ul. Bogdanowicza 9 stacjonarna 08.04, 12.06, 08.10, 10.12 4 8:30-12:30
53 ŁUKOWA Remiza OSP w Łukowej stacjonarna 05.05, 14.07, 13.10 3 9:00-12:30
54 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łukowej stacjonarna 25.02, 15.12 2
55 ŁUKÓW TO Łuków, ul. Staropijarska 3 stacjonarna 28.01, 08.12 2 10:00-14:00
56 Dni Łukowa ambulans 26.05. 1 11:00-15:00
57 Zalew Zimna Woda w Łukowie  ambulans 01.09. 1 10:00-14:00
58 MAJDAN STARY Wiejski Dom Kultury, Majdan Stary 25 stacjonarna 24.03, 16.06, 22.09, 01.12 4 9:00-13:00
59 MICHÓW Remiza OSP, ul. Strażacka 9 ambulans 12.05. 1 9:00-13:00
60 stacjonarna 21.01, 29.09 2 9:00-13:00
61 MODLIBORZYCE Parking przy posterunku policji, ul. Piłsudskiego 56A ambulans 09.02, 12.04, 14.06, 16.08, 18.10, 20.12 6 8:30-12:00
62 NIEDRZWICA DUŻA Plac przy GOKSiR, ul. Lubelska 10 ambulans 17.03, 19.05, 25.08, 10.11 4 9:00-13:00
63 NIEDŹWIADA Plac przy Urzędzie Gminy, Niedźwiada-Kolonia 43,  ambulans 05.05, 13.10 2 9:00-13:00
64 NOWA JEDLANKA Plac przy OSP, Nowa Jedlanka 45 ambulans 10.03 1 9:00-13:00
65 OPOLE LUBELSKIE pod Urzędem Miasta, ul. Lubelska 4 ambulans 16.01, 13.03, 14.05, 10.07, 10.09, 06.11 6 9:00-13:00
66 OSTRÓW LUBELSKI  Centrum Kultury, ul. Partyzantów 14 ambulans 18.02, 27.07 2 9:00-13:00
67 stacjonarna 22.09. 1
68 OSTRÓWEK Szkoła podstawowa w Ostrówku k.Lubartowa, Ostrówek-Kolonia 3 MOTOSERCE ambulans 28.04. 1 11:00-15:00
69 PAŁECZNICA KOLONIA plac przy Świetlicy Wiejskiej ambulans 07.07. 1 9:00-13:00
70 PARCZEW SPOMLEK, Strażacka 15 ambulans 23.01, 26.03, 28.05, 30.07, 01.10, 03.12 6 8:30-12:00
71 PIASKI przy Remizie OSP, ul. Strażacka 9 ambulans 21.01, 24.03, 26.05, 29.09, 24.11  5 8:00-12:00
72 stacjonarna 28.07. 1
73 Zespół Szkół w Piaskach, ul. Partyzantów 19 stacjonarna 24.09. 1 9:00-13:00
74 PIOTRKÓW Centrum Kultury Gminy Jabłonna, Piotrków Drugi 10 ambulans 24.03, 17.11 2 9:00-13:00
75 PONIATOWA Centrum Kultury, Promocji i Turystyki, ul. Fabryczna 1 stacjonarna 23.02, 26.04, 28.06, 30.08, 08.11 5 8:30-12:30
76 PUŁAWY Plac Chopina ambulans 05.02, 08.04, 10.06, 12.08, 14.10, 16.12 6 8:30-13:00
77 Zespół Szkół Technicznych, ul. Wojska Polskiego 7 stacjonarna 21.02, 02.10 2 8:00-13:00
78 Grupa Azoty Zakłady Azotowe "PUŁAWY" S.A., Al. Tysiąclecia P.P. 13 stacjonarna 29.02, 29.04, 03.07, 29.08, 30.10, 30.12 6 8:30-13:00
79 Siłownia AVANGARDA, ul. Centralna 17 stacjonarna 28.05, 29.11 2 8:30-13:00
80 Medyczne Studium Zawodowe, ul. Mickiewicza 29 stacjonarna 15.05, 27.09 2 8:00-13:00
81 RADZYŃ PODLASKI Parafia MBNP ul. Wyszyńskiego 6 ambulans 11.01, 25.04, 27.06, 24.10, 19.12 5 8:30-12:00
82 Plac Wolności  ambulans 22.02, 15.06, 05.09 3
83 SPOMLEK, Kleeberga 12 ambulans 14.03, 16.05, 18.07, 19.09, 21.11  5
84 Zespół Szkół Ponadpodstawowych, ul. Gen. Sikorskiego 15 ambulans 10.01. 1 9:00-13:00
85 I LO, ul. Partyzantów 8 stacjonarna 19.01, 05.04 2 9:00-13:00
86 ROZKOPACZEW Remiza OSP, Rozkopaczew 41 ambulans 28.01, 21.04, 25.08, 10.11 4 09:00-13:00
87 RYKI plac PKS ,Warszawska 7/9 ambulans 07.02, 08.05, 10.07, 09.10 4 9:00-13:00
88 SERNIKI Dworek za Urzędem Gminy, Serniki-Kolonia 51G,  stacjonarna 24.03. 1 9:00-13:00
89 ambulans 15.09, 15.12 2
90 SEROKOMLA Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Warszawska 25 ambulans 11.02. 1 10:00-14:00
91 SÓL Remiza OSP stacjonarna 07.07. 1 8:30-12:00
92 STANIN Gminna Biblioteka Publiczna, Kosuty 4 21-421 Tuchowicz stacjonarna 03.03. 1 10:00-14:00
93 STOCZEK ŁUKOWSKI Stoczek Łukowski, Plac przed Urzędem Miasta, Plac Kościuszki 1 ambulans 13.10. 1 10:00-14:00
94 SZASTARKA Parking przy GOK ambulans 24.11. 1 9:00-13:00
95 SZYSZKÓW Remiza OSP, Szyszków 59A stacjonarna 07.01, 17.03, 27.10 3 9:00-13:30
96 ŚWIDNIK  „WOŚP Świdnik” - Kino Lot Świdnik, Aleja Lotników Polskich 24 stacjonarna 28.01. 1 9:00-14:00
97 „WSK PZL Świdnik”, al. Lotników Polskich 1 ambulans 04.03, 02.04, 06.05, 02.09, 07.10, 04.11, 02.12 7 8:00-12:00
98 Akcja MUNDUROWA Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej,  ul.Szkolna 1 ambulans 19.03. 1 8:00-13:00
99 stacjonarna 15.10. 1 8:00-13:00
100 Parafia NMP Matki Kościoła w Świdniku, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 32, 21-047 Świdnik ambulans 19.05, 07.07 2 9:00-13:00
101 Bricomarche Świdnik, ul.Sportowa 1 ambulans 09.06. 1 9:00-13:00
102 Parafia Św. Kingii, Klonowa 16A ambulans 28.07. 1 9:00-13:00
103 TARNOGRÓD Tarnogrodzki Dom Kultury, ul. Rynek 18 stacjonarna 18.02, 19.05, 04.08, 17.11 4 9:00-12:00
104 TOMASZÓW LUBELSKI pod marketem "Mrówka", ul. Łaszczowiecka 14  ambulans 11.05. 1 9:00-13:00
105 TRZYDNIK DUŻY Parking przy Ośrodku Zdrowia, Trzydnik Duży 59 ambulans 04.02, 14.04 2 9:00-13:00
106 URZĘDÓW Parking przy kościele, ul. Kościelna 2 ambulans 20.10. 1 9:00-13:00
107 WOJCIECHÓW Remiza OSP, Wojciechów 107 ambulans 14.01, 17.03, 18.05, 21.07, 22.09 5 9:00-13:00
108 stacjonarna 24.11. 1
109 WOJCIESZKÓW plac przed Zajazdem Skrzetuski ambulans 17.11. 1 10:00-14:00
110 ZAKRZÓWEK Centrum Kultury i Biblioteki, ul. Żeromskiego 24b stacjonarna 11.02, 02.06, 15.09, 01.12 4 9:00-13:00

Partnerzy

facebook